Blendi Fevziu

Blendi Fevziu

 • - Kush po e prish Maqedonine?  (9 vite më parë)
 • - Cfare nuk tha Ben Blushi?  (9 vite më parë)
 • - Rama gaboi qe shtyu viziten!  (9 vite më parë)
 • - Tirane - Beograd - Tirane  (9 vite më parë)
 • - Drogë me leje dhe avion!  (10 vite më parë)
 • - Basha dhe ekipi i ri i PD!  (10 vite më parë)
 • - Mos u tallni me të!  (10 vite më parë)
 • - Basha apo Olldashi?!  (11 vite më parë)
 • - Fenomeni Meta!  (11 vite më parë)
 • - Për Sali Berishën, sot!  (11 vite më parë)
 • - C'ndodhi me te djathten?!  (11 vite më parë)
 • - Mallkuar qofshi!  (12 vite më parë)
 • - PD, PS, LSI dhe Presidenti!  (12 vite më parë)
 • - Kërkohet një shesh!  (12 vite më parë)
 • - A ka nje pakt Rama–Blushi?  (12 vite më parë)
 • - Kush gënjen për Skënderbeun?  (12 vite më parë)
 • - Shpëtoni Rrugën e Kombit!  (12 vite më parë)
 • Opinioniste

  Mendim i Lire

  Reklama

  Prona ne Tirane

  Foto Flickr

  Reklama