Karikatura dhe Satire

Karikatura dhe Satire

Karikatura nga realiteti shqiptar. Mirepresim sugjerime dhe materiale nga vizitoret

 • Foto e dites

  3 vite më parë
  Foto e dites

  Patrick Chappatte eshte karikaturist editorialesh per gazeten International Herald Tribune. Kjo karikature u publikua dje ne New York Times, mbi viziten e Presidentit te ri francez, Fransua Holande ne Berlin, per te takuar kancelaren Merkel.

  1337244279-merkel_holland_carikatur.jpg
 • Faqja qe mungon ne librat shqiptare te autoshkollave

  Faqja qe mungon ne librat shqiptare te autoshkollave. Duket se ka nje mungese informacioni ne librat e autoshkollave shqiptare, prandaj me poshte sugjerojme dhe nje faqe te re te nevojshem vetem per kufinjte e shtetit Shqiptar.

 • Anjeza Shahini - Karikature

  Ilustrim - karikature - Anjeza Shahini (Illustrator CS5) Shpresoj qe Anjeza ta marre me sportivitet :) Maj 2010

Reklamat

Pronat e Fundit


 • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi