Shërbime

Regjistro domaine .al

Rregjistroni emrin tuaj apo domainin e kompanise suaj .al

Auto Albania

AUTO.AL - Portali i Makinave dhe informacioneve mbi makinat me qira ne Shqiperi tek

Shitje Blerje Pronash

Kerko pasuri te patundeshme: Apartamente, Vila, Shtepi, Troje

Coworking Space

My'Office.Al eshte zgjidhja juaj per coworking apo per ambiente te lira me qira.

Chat #Shqiperia

Njihu dhe bisedo me shqipetare ne te gjithe boten

Lajmet e Dites

Arkiva Shqiptare e Lajmeve; Lajme nga te gjitha mediat ne nje arkive qendrore

Njihuni me shqiptarin qe i dha lirine Greqise Art

Njihuni me shqiptarin qe i dha lirine Greqise »

2 ditë më parë

Ai eshte Teodor Kolokotroni, ndryshe njihet dhe si 'Plaku i Morese', u lind me 3 prill 1770 poshte nje peme ne Mesinine e vjeter. Gjithe jeta e Kolokotronit, rrjedh midis arvanitasve, pasi i tille ishte...


Martesa te ben mire Shëndeti

Martesa te ben mire »

4 muaj më parë

Sipas nje studimi qe bazohet tek te pakten 1 milion te rritur ne Britanine e Madhe, nje bashkeshort i mire mund t’ju detyroje te kujdeseni me shume per veten. Personat qe u bene pjese e studimit...

Snapchat ka 173 milion perdorues aktive ne dite Teknologji

Snapchat ka 173 milion perdorues aktive ne dite »

1 muaj më parë

Snapchat ka 173 milion perdorues aktive ne dite, nje shifer e cila u rrit me 4% krahasuar me tre mujorin paraardhes. Ne SHBA Snapchat u rrit me 4 milion perdorues te rinj ndersa ne Evrope me vetem 2 milion....


Vajza e vokalistit te 'Elita 5' mahnit jurine ne 'The voice of Turkey'

Vajza e vokalistit te grupit 'Elita 5' e cila edhe quhet me emrin Elita si duket e ka trasheguar profesionin e te atit. Ajo e ka kaluar me sukses javen e pare te kendimit ne spektaklin 'The voice of Turkey'. Elita e ka mahnitur edhe jurine me zerin dhe performancen e saj.

Blogu yne

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama