Te gjitha kategorite

SPORT

Lajme VIP

Revista

  • 'Vjosa' kerkon paqe!
    'Vjosa' kerkon paqe! »

    Per ata qe nuk e dine: Lumenjte, e ashtuquajtur te eger, qe i kane mbetur ende kontinentit tone, rrjedhin neper Ballkan. Por, habitatet e kafsheve dhe bimeve te jashtezakonshme ne to, sot po kercenohen nga ndertimi i digave.

Moti

Shpejtësia eres: 0 km/h
Drejtimi eres: 0
Lagështia: 100
Shikueshmëria: 8
Presioni atm: 1015.92
Agimi: 6:58 am
Perëndimi: 4:49 pm

Kembimi Valutor

Kursi zyrtar i kmbimit
USD / LEK 112.77
EUR / LEK 140.16
GBP / LEK 177.12
CHF / LEK 116.78
Ndryshimi i fundit: 12.12.2014

Video Lajm

Risheh fytyren e gruas pas 10 vjetesh ne verberi
  • Nje mrekulli e vertete ka ndodhur per nje pensionist 68-vjecar nga Forest Lake ne Minesota, SHBA. Per here te pare pas dhjete vjetesh, fale nje syri bionik, ai ka pare fytyren e gruas se tij.

Horoskopi

dashi demi binjaket gaforrja luani virgjeresha peshorja Akrepi Shigjetari Bricjapi Ujori Peshqit

Lajme dhe tema të nxehta

SHËNDETI

KURIOZITETE

TEKNOLOGJI

Lajm dhe tema të nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi