Video

Video

 • Kankava i shpeton jeten kundershtarit

  Kankava i shpeton jeten kundershtarit. Nje rast i jashtezakonshem ka ndodhur sonte ne Premier Ligen Ukrainase. Anetari i Dynamo Kiev i shpeton jeten kundershtarit te tij ne fushe Hysyev, i cili ra pa ndjenja .Mesfushori i Dynamo Kiev Oleh Husyev u godit nga portjeri i Dynamo Kiev me gju, pastaj ra pa ndjenja ne fushe dhe dukej se gjuha e tij po i bllokoknte frymemarrjen.

 • A do te kishit thene 'Po' pas gjithe kesaj ndodhie?

  Kur nje vajze do ta hetonte se do t'i kerkohej per t'u fejuar, mashkull vendos qe tri kerkesa per nje mbremje do te ishin menyra me e mire per ta mashtruar. Ne nje video te parezistueshme te titulluar 'Martesa Summer (ne tri pjese)', perdoruesi i Youtube HeyPayola me nervozizem pret dashurine e tij ne banesen e perbashket.

 • Murgesha qe po 'cmend' 'The Voice of Italy'

  eshte 25 vjeçe dhe ka nje ze te mrekullueshem. Per nje talent kjo do te mjaftonte. Por po t'i shtosh edhe faktin se kandidatja e 'The Voice of Italy' eshte edhe murgeshe, atehere kjo e ben edhe me te vecante.

 • Teknologjia e re qe lejon autopsine e mumjes egjiptiane

  Teknologjia e re, e cila po perdoret ne nje muze ne Suedi u lejon vizitoreve te hapin ne menyre dixhitale nje mumje egjiptiane. Vizitoret ne Muzeune e Antikiteteve Mesdhetare dhe te Lindjes se Afert, “Medelhavsmuseet” ne Stokholm, mund te perdorin nje tabele virtuale autopsie per te hapur "varrin" dhe te çmbeshtjellin shtresat e mumjes 'Neswaiu', nje prifti qe ka jetuar ne shekullin e trete

 • 'Obama mbyll gojen': intervista e gruas egjiptiane behet hit

  Fushata elektorale ne Egjipt, po shoqerohet me zhvillime te paparashikuara gjate diteve te fundit. Ne portalet dhe rrjetet sociale po perhapet me shpejtesi nje video, qe shfaq protesten e nje gruaje egjiptiane kunder presidentit amerikan, Barack Obama. Deklaratat e gruas jane bere remix me nje baze tekno dhe jane transformuar ne nje hit.

 • 'Te ka lali shpirt' ne stadiumin e Napolit

  Kenga e njohur shqiptare 'Te ka lali shpirt' eshte vendosur ne stadiumin e Napolit perpara ndeshjes me Romen. Muzika i ka bere te gjithe te kercejne, ndersa disa tifoze te tjere jane munduar ta kendojne kengen e famshme te Silves dhe Mandit.

 • UFC: Ilir Latifi e detyron Diabaten te dorezohet ne raundin e pare

  Luftetari shqiptar ne UFC, Ilir Latifi, ka shenuar fitore te madhe sonte kunder Cyrille Diabate, duke e detyruar ate te dorezohet ne raundin e pare. Ne duelin qe u zhvillua ne O2 Arena te Londres, Latifi shkelqeu me paraqitjen e tij teksa ngriti ne kembe tere publikun e pranishem ne salle.

 • Gazetarja e Russia Today: Iki nga puna, nuk i sherbej me Putinit

  Gazetarja e dyte e rrjetit televiziv rus Russia Today i cili financohet nga Kremlini dha doreheqjen ne transmetim te dretjperdrejte nga puna foli ne televizion kunder pushtimit te Krimese nga Putini, duke dhene doreheqjen nga puna ndersa qe ne raportim ne kohe reale. Liz Wahl, nje korrespondente per RT America, dha doreheqjen duke thene se nuk mund te jete me pjese e nje rrjeti qe 'pastron veprime

 • I porsalinduri 'nuk pranon' ta shkepusin nga nena

  Nje video e adhurueshme ka kapur momentet e para te ardhjes ne jete te nje femije teksa kapet pas fytyres dhe qafes se nenes se tij dhe bertet me te madhe sa here qe perpiqen ta largojne prej saj. I porsalinduri, i cili ka ardhur ne jete me prej cezariane, refuzon te largohet nga nena, prane te ciles e cojne per te krijuar kontaktin e pare me lekuren.

 • Policia Rrugore ushtron dhune ndaj qytetareve

  Policia Rrugore eshte kthyer ne nje 'makth' per qytetaret. Jo vetem sa i takon parkimit te automjeteve ne vendet e ndaluara, por edhe per shkak te penalizimeve te ndryshme. Shume qytetare ankohen se marrin gjoba te ekzagjeruara nga 2 mije leke te reja deri ne 10 mije leke.

 • 50-vjecari lidhet me litar dhe varet ne eskavator

  Nje burre rreth te 50-ve, eshte lidhur me litar dhe me pas eshte varur ne koven e nje eskavatori nga dy te rinj, pasi keta te fundit pretendojne se 50-vjecari i ka share. Videoja e meposhtme, e cila po ben xhiro neper rrjetet sociale, eshte regjistruar nga vete te rinjte, ne nje fshat te Beratit.

 • 2-vjecarja, shikon martesen e prinderve dhe...shperthen ne lot!

  Ne video shohim nje vogelushe 2-vjeçare, e cila perlotet teksa shikon momente nga dasma e prinderve te saj. Por, kur pjese e ketij momenti te veçante iu bashkengjit edhe muzika shoqeruese, atehere per vogelushen kjo ishte e teper dhe nuk mundi t’i fshihej ketij momenti tashme te regjistruar, duke mos i mbajtur dot lotet.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama