Video

Video

 • Kengetari hidhet mbi fansat, perfundon ne spital

  Nje aksident i rende i ka ndodhur nje kengetari ne nje koncert, i cili per pasoje perfundoi ne spital me kocka te thyera. Kengetari George Watsky per ta perfshire dhe entuziazmuar me shume publikun, u hodh mbi ta ne gjendje te lire, duke besuar se fansat do ta prisnin. Ngjarja ndodhi ne Londer dhe hedhja e George Watsky-t, duket se nuk shkoi ne menyren e duhur gjate koncertit 'Vans Warped Tour'.

 • Jean Claude Van Damme, sparkate mes dy kamioneve ne levizje

  Ka ngjallur jo pak diskutime ne internet reklama me e re e markes se automjeteve Volvo. Spoti, i cili eshte klikuar nga me shume se 22 milioni milione persona, ka per protagoniste Jean Claude Van Damme. Aktori shfaqet duke bere sparkaten mes dy kamioneve qe jane ne levizje. Te shumte kane qene personat qe kane komentuar se Van Damme, tashme 53 vjec, ka perdorur kunderfigure, te tjere besojne se gj

 • 9-vjecari qe po cmend boten me golin e tij

  Bundesliga, nje nder ligat me spektakolare per momentin ne boten e futbollit, mund te kete ne te ardhmen nje Zinedine Zidane te ri. Behet fjale per 9-vjecarin Arabaci Ronay, i cili luan ne FC Koln, qe po cmend boten me talentin e tij.

 • Armet kimike, Elsa Lila mesazh Edi Rames: Gjej forcen, degjo qytetaret

  Kengetarja shqiptare Elsa Lila ne nje videomesazh drejtuar shqiptareve dhe kryeministrit Edi Rama i ka bere thirrje ketij te fundit te degjoje zerin e qytetareve lidhur me armet kimike te Sirise. 'Shqiperia ka nevoje per shprese, per lule, dhe jo per helme', thote nder te tjera kengetarja e njohur e skenes shqiptare qe prej vitesh jeton ne Itali.

 • Varka qe do te zbertheje sekretet e oqeaneve

  Kjo eshte nje anije nga ato te stilit Bond, por qe pritet te behet realitet. E quajtur SeaOrbiter, e projektuar nga arkitekti Jacques Rougerie pritet te nise se ndertuari ne vitin 2014. Ajo do te jete e larte mbi 50 metra dhe 2/3 e saj do te qendroje e zhytur ne uje. Kjo gje do te mundesoje studimin e drejtperdrejte te ekosistemit dhe nivelit te peshkut ne thellesi te medha.

 • Ja cfare ndodh pak caste para hyrjes ne sallen e operacionit

  ?fare duhet te besh para se te hysh ne sallen e operacionit? Pergjigjen me te mire e jep Deborah Cohan. Para se te shtrihej ne sallen e operacionit per te hequr gjoksin, Cohan ka kercyer me stafin mjekesor kengen e Beyonce 'Get Me Bodied'. Ajo u ka kerkuar edhe miqve te saj te filmojne veten duke kercyer kete kenge per te, qe ajo t i shikonte pas operacionit. 'Asgje tjeter nuk me kenaq me shume se

 • Ja si vriten anetaret e Agimit te Arte (VIDEO +18)

  Nje foto vlen sa nje mije fjale. Keshtu e kane pershkruar mediat greke pamjet e vrasjes se dy te rinjve grek, anetare te Agimit te Arte. Fjalet mungojne per te pershkruar imazhet e tmerrshme, ku tregohet menyra sesi vriten dy te rinjte. Media greke 'Zougla' ka publikuar pamjet tronditese te vrasjes se dy anetareve te Agimit te Arte para selise se partise.

 • Ja cfare ben nje Ferrari

  9 vite më parë
  Ja cfare 'ben' nje Ferrari

  Kjo video paraqet nje eksperiment te vogel social per te pare sesi mund te besh per vete nje vajze te diteve te sotme , me nje RED FERRARI 458 2013, pavaresisht pamjes tende. Shikojeni sesi shkon.'

 • 9-vjecarja mahnite jurin ne Holland's Got Talent

  'Quhem Amira dhe jam 9-vjec'. Keshtu e nis prezantimin e saj para jurise se ?Holland?s Got Talent?, Amira Willighagen, vogelushja qe prej 2-ditesh ndodhet ne faqet e para te gazetave dhe edicionet informative holandeze, per talentin e saj. Ne fakt, nen zerin e embel te nje vogelusheje 9-vjecare, fshihet nje tjeter ze, ai i nje 'sopranoje' qe edhe pse s?ka marre asnje leksion, kendon thuajse ne per

 • Pese stuhi qe ndryshuan historine

  Keto dite Europa Veriore po perballet me nje stuhi te fuqishme dhe te pazakonte. Demet jane te kufizuara kete here, por ne te shkuaren ka pasur stuhi qe me te vertete kane ndryshuar rrjedhen e historise, duke shkaterruar ushtri te tmerrshme

 • Propozim per martese ne qender te Tiranes

  Nje i ri i ka propozuar per martese te dashures se saj ne qender te qytetit. Kete here nuk behet fjale per ndonje qytet perendimor, por e gjitha kjo ka ndodhur ne Tirane. Gjithcka ishte organizuar nga Kljadi bashke me miq te tij.

 • Skandal: Nxenesi shqiptar e rrah arsimtarin!

  Gjendja ne shkolla vazhdon te jete e rende sa i perket sjelljes dhe disiplines. Kesaj radhe nje video skandal tjeter shperfaq nje realitet te tmerrshem ne shkollat shqiptare. Ne nje video incizim shihet se si nje nxenes godet me shpulla mesuesin e tij...

 • E zuri gruan duke e tradhtuar, shkaterroi shtepine me makine

  Nje mashkull i paidentifikuar ka bere kaos me automjetin e tij, pasi e ka zene gruan duke e tradhtuar me nje mashkull tjeter. Pasi eshte kthyer nga puna, burri e ka zene gruan me nje tjeter dhe i mbushur me nervozizem, ai fillimisht e ka goditur nje automjet te parkuar. Me pas eshte larguar paksa dhe ka hyre ne shtepi se bashku me automjetin e tij.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama