Video

Video

 • Vajza e vokalistit te 'Elita 5' mahnit jurine ne 'The voice of Turkey'

  Vajza e vokalistit te grupit 'Elita 5' e cila edhe quhet me emrin Elita si duket e ka trasheguar profesionin e te atit. Ajo e ka kaluar me sukses javen e pare te kendimit ne spektaklin 'The voice of Turkey'. Elita e ka mahnitur edhe jurine me zerin dhe performancen e saj.

 • Video emocionuese e De Biasit qe preku shqiptaret

  Video emocionuese e De Biasit qe preku shqiptaretTrajneri i skuadres sone kombetare Gianni De Biasi ka publikuar mbremjen e djeshme nje video shume emocionuese, e cila eshte shperndare me pas ne rrjetet sociale.

 • Video: Profesori kercen Hip-Hop me studentet, shkallon rrjeti social

  Gjesti i profesorit, i kapur nga nje kamera amatore, ka bere qe video te behet virale ne rrjetet sociale. Ron Clark, mesues ne Atalanta te SHBA-ve eshte bere mjaft popullor dhe i dashur per publikun, ndersa shfaqet duke kercyer Hip-Hop me studentet e tij.

 • Femijet shkojne ne varrimin e babait, por i pret nje befasi emocionuese

  ​Femijet rriten shpejt dhe prinderit papritur e gjejne veten vetem edhe ne festa. Megjithese eshte vetem nje reklame kjo tregon se si nje baba me femijet e shperndare detyrohet te kaloj njehere krishtlindjet i vetem. Por qe te sjelle te gjithe femijet ne shtepi, ai u dergon leter se ka vdekur. Befasia i pret ne shtepi.

 • Ky eshte reagimi i qytetareve te Tiranes, kur shikojne nje vrasje

  Ky eshte reagimi i banoreve te Tiranes ne rastin e nje atentati ndaj nje personi, i cili qellohet me pistolete. Kjo video eshte realizuar nga nje grup te rinjsh per te vene ne prove qytetaret, te cilet jane trembur ku shumica ka ikur me vrap.

 • Video: Gazetari i BBC shperthen ne lot gjate transmetimit live ne Paris

  Nje gazetar i rrjetit BBC nuk i permbajti lotet, teksa po raportonte live nga Parisi per emisionin e mengjesit. Graham Satchell, baba i tre femijeve, u mbush me emocione, teksa po fliste se si mes banoreve te Parisit ka shprese. Ai u detyrua te mbyllte shpejt raportimin pas ketij momenti.

 • Cifti sherr ne mes te rruges ne Tirane

  Nje cift ka zgjedhur ta zgjidhe konfliktin mes tyre ne mes te rruges, ne sy te njerezve. Kjo ka terqehur edhe vemendjen e qytetareve te rastit, kur nje prej tyre ka nxjerre celularin duke i filmuar.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama