Video

Video

 • Rama i ben gol Berishes

  8 vite më parë
  Rama i ben gol Berishes

  Ne inaugurimin e stadiumit te ri te Kombetares shqiptare 'Elbasan Arena', Kryeministri Edi Rama ka goditur te paren penallti, duke e cuar topin ne rrjeten e portes se Etrit Berishes.

 • Edhe femrat provokohen nga 'gjinjte e ekspozuar'! (Video)

  Video eshte pjese e nje fushate te re te 'Nestle Fitness', e cila inkurajon femrat qe te kontrollojne gjinjte e tyre per te zbuluar me heret kancerin e gjirit. Pa marre parasysh se cfare meshkujt mund te jene duke imagjinuar, kjo ndryshon ne momentin kur nje femer var (ekspozon) gjinjte. Por, ajo qe eshte e habitshme ne kete hulumtim, jane numrat e shikimeve qe i bejne brenda dites te dyja gjinite

 • Ja si ka qene Shqiperia ne vitin 1973

  Nese jeni kurioze te dini se si ka qene Shqiperia e vitit 1973, ja ku e keni. Nepermjet kesaj video te filmuar nga nje familje italiane, tregohen disa nga momentet qe ka kaluar familja ne Shqiperi, si: mberritja ne aeroport me nje aeroplan jugosllav, plazhin e Durresit, Tiranen, Krujen e mjaft vende te tjera.

 • Ne foto del seksi, ne takim e shendoshe, shikoni si reagojne djemte

  Njohjet dhe takimet online jane ne mode, tani qe mediet sociale jane gjeresisht te perhapura. Por keto takime kane edhe rreziqet e tyre. Ka mjaft vajza te cilat takohen me meshkuj abuzues, apo meshkuj qe takohen me vajza jo ne preferencat e tyre. Pra me pak fjale, jo gjithmone te del ne takim ajo qe ke imagjinuar dhe pritur prej kohesh. Kjo gje ka ndodhur edhe ne kete video te cilen po e paraqesim

 • Fiton 2.7 mln $, ja cfare surprize u ben djemve

  Te fitosh nje lotari eshte si te jesh pjese e familjes Kardashian, nuk ka menyra te tjera per te marre miliona dollare, duke bere praktikisht asgje. Shume fitues lotarie bien viktime e nje fenomeni te quajtur 'mospasje e asnje ideje si t'i shpenzosh parate'.

 • Sot prezantohet iPhone 6

  8 vite më parë
  Sot prezantohet iPhone 6

  Cuepertino, qyteti gjigant i teknologjise do te prese sot plot 2400 te ftuar per te bere prezantimin e produktit te radhes se Apple, dhe te shumepritur, iPhone 6. Eventi pritet te nise rreth ores 18:00 te pasdites (sipas ores se Mbreterise se Bashkuar).

 • Fiton 15 milione dollare dhe nuk gezon aspak

  Daniel Colman, nje lojtar pokeri profesionist, ka arritur te fitoje plot 15 milione dollare, por per çudine e te gjitheve ai nuk ka gezuar aspak, perkundrazi, u duk sikur u merzit. Loja e pokerit ne te cilen Daniel Colman doli fitues, u transmetua drejtperdrejt ne nje kanal televiziv amerikan, nderkohe qe te gjithe u habiten per menyren e reagimit te fituesit.

 • Ja kush eshte puna me e veshtire ne bote

  Drejtor i Operacioneve, kjo eshte puna e cila konsiderohet me e veshtira ne bote. 24 ore ne dite, 7 dite ne jave, ne pune gjate Krishtelindjeve dhe Vitit te Ri, ne humor gjate gjithe kohes dhe mbi te gjitha e pa paguar.

 • Binjaket i shpetojne mrekullisht aksidentit te tmerrshem, ngrihen ne kembe menjehere

  Nje familje ruse i ka shpetuar mrekullisht nje aksidenti me makine te shenuar ne nje kryqezim te qytetit rus Orekhovo-Zuyevo. Binjaket 4 vjecare Nikita and Sasha si dhe babai i tyre fluturuan disa metra larg nga makina qe drejtohej nga e ema e tyre Yulia Krapova, 36 vjece, e cila per shkak te pakujdesise dhe shpejtesise u perplas me nje mjet tjeter qe vinte perballe.

 • Gjendet skeleti 6500-vjecar

  Nje muze arkeologjik ne Filadelfia ka bere nje zbulim te jashtezakonshem ne vete bodrumet e tij. Muzeu i Pensilvanise, i cili ka lidhje me Universitetin e Pensilvanise, ka informuar se kishte humbur te gjithe dokumentacionin e skeletit, qe sipas tyre eshte 6500-vjecar, dhe eshte groposur ne kete bodrum nga disa persina nga Iraku rreth vitit 1930.

 • Ja pse Izraeli eshte 'i tmerruar' nga Hamasi!

  Ne tre jave luftime te pergjakshme ne Gaza, forcat izraelite jane surprizuar nga disa tunele te sofistikuara qe jane perdorur nga Hamasi, per te hyre ne territorin izraelit dhe per tu furnizuar me arme. Shkaterrimi i ketij sistemi tunelesh eshte kthyer ne objektivin kryesor te operacioneve izraelite.

 • Qeni fajtor e mbush me lodra femijen pasi e beri per te qare

  Qeni me emrin Charlie i cili beri per te qare vogelushen Laura duke i marre asaj nje loder, u ndje fajtor dhe nisi te korrigjoje gabimin e tij. Pasi degjon duke qare vogelushen disa muajshe, Charlie fillon te mbushe karrocen e vajzes me te gjitha lodrat e mundshme qe gjeti ne shtepi.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama