Video

Video

 • Risheh fytyren e gruas pas 10 vjetesh ne verberi

  Nje mrekulli e vertete ka ndodhur per nje pensionist 68-vjecar nga Forest Lake ne Minesota, SHBA. Per here te pare pas dhjete vjetesh, fale nje syri bionik, ai ka pare fytyren e gruas se tij.

 • Kur shakaja kthehet ne dajak

  Grupi i te rinjve ishin perpjekur per te regjistruar nje kamere te fshehur. Ne menyre te veçante, ata vendosen qe si 'viktime' te kene te huajt, kryesisht burra.

 • 800 mije euro bien nga qielli

  Arabia Saudite eshte bere vendi i pare ne bote, ku nga qielli bien dhe para. Banoret ne provincen e Asirit Perendimor nuk mund t’u besonin syve kur pane qe nga ajri po binin qindra monedha vendase riyal.

 • Aksidenti shokues! Ja cfare u ben celulari

  Ky eshte momenti shokues kur nje autobus perplaset me nje kamion, qe kishte ndaluar buze rruges. Gjithcka ndodhi pasi shoferi po merrej me celularin e tij. Ngjarja ndodhi ne Kine. Nuk dihet se sa te lenduar ka nga aksidenti.

 • Tri femra 'marrin peng nje mashkull per seks'

  Nje video tronditese e nje bande femrash qe kapin nje burre ne nje stacion autobusi dhe e fusin ne makine po ben xhiro ne internet. Pamjet e kameras se sigurise tregojne burrin qe po priste ne nje rruge te shkretuar, kur mberrin makina me grupin e femrave.

 • 'Mami, cfare po ben ai? Do e vrasin'

  Pas lajmit se kryeministri izraelit u ka bere thirrje te gjithe hebrenjve ne Europe qe te kthehen ne Izrael, pasi ai eshte i vetmi vend i sigurt per ta, ka pasur reagime plot zemerim nga lideret europiane, sidomos nga ata franceze.

 • 'Jam mysliman, me jep nje perqafim'

  Nje mashkull mysliman vendosi te beje nje eksperiment per te pare reagimin e njerezve. Ai lidhi syte dhe hapi krahet per te pare nese njerezit do t'i besonin atij dhe do t'a perqafonin. Ai kishte vendosur nje tabele ku lexohej 'Une te besoj ty, po ti me beson mua? Me jep nje perqafim'.

 • 'Valsi i Vaces' kendohet shqip ne Aula Magna te Universitetit te Kietit

  Ne Universitetin e Kietit ne 'Aula Magna' eshte kenduar dhe performuar ne gjuhen shqipe kenga e njohur 'Valsi i Lumturise' nga ikona e muzikes shqiptare Vace Zela. Kjo perfomance ka ardhur per shkak te nenshkrimin te Marreveshjes se bashkepunimit mes Universitetit te Mjekesise, Tirane dhe Universitetit te Kieti-Peskares 'G. D'Annunzio', e njekohesisht duke kujtuar nje nga figurat me te larta e

 • Avioni rrezohet ne lume, 12 te vdekur

  Te pakten 12 njerez humben jeten pasi nje aeroplan i linjes ajrore Transasia, u perplas mbi nje ure dhe u rrezua ne nje lume prane kryeqytetit Taipei. Pesedhjete e tete njerez ishin ne bord gjate fluturimit.

 • Fevziu sherr me Andrea Stefanin ne emisionin 'Opinion'

  Drejtuesi i emisionit 'Opinion' Blendi Fezviu eshte perplasur mbreme ashper me analistin Andrea Stefani gjate nje debati per pilotin e droges qe u vra nga garda civile ne Spanje. Teksa po fliste Gent Strazimiri ku permendi ne nje moment edhe ish kryeminisrin Berisha, Andrea Stefani kerceu menjehere, ashtu si edhe ne shume raste te tjera, duke thene serish se 'Fajin e ka Saliu'.

 • Makineria qe ndan malet ne mes

  Keto pamje tregojne se si eshte sharra me e madhe ne bote. Ajo mund te nxjerre me shume se 4500 ton qymyr ne ore. Makineria monstruoze peshon me shume se 45 mije ton dhe praktikisht mund te ndaje ne mes edhe male te medha prej qymyri.

 • Perleshje ne mes te protestuesve dhe policise

  Sheshet e Prishtines sot kane qene arene e perleshjeve te shumta ndermjet protestuesve dhe policise qe nga ora 13. Nje xhirim e ka ardhur ne KALLXO.com, i bere nga terasa e nje ndertese ne Prishtine, tregon perleshjen qe ndodhi ne nje rruge te Prishtines, derisa policia e gjeti veten te paket ne numer dhe u terhoq per shkak te superioritetit te turmes.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama