Video

Video

 • Ta festosh fitoren e Kombetares me automatik

  Fitorja e Kombetares kunder Armenise ne 'Elbasan Arena' eshte festuar me te shtena armesh nga nje tifoz ne Shqiperi. Te shtena me automatik. Kjo eshte menyra e pazakonta qe ky tifoz ka zgjedhur te festoje.

 • Qenushja me e famshme e momentit, kendon kengen 'I Will Always Love You'

  Xena eshte bere tashme nje dive ne internet pasi videoja e saj ku kendon kengen e Whitney Houston 'I Will Always Love You' ka arritur miliona shikime. Qenushja e adhurueshme ka marre pjese ne 'Belgium's got Talent' ku se bashku me pronaret e saj Mick Depreytere e Daphnee Naessens jane paraqitur ne skene.

 • RTSH publikon per here te pare kengen qe do te perfaqesoje Shqiperine ne 'Eurosong'

  Radio Televizioni Publik Shqiptar publikoi per here te pare kengen e re te Elhaida Danit qe do te perfaqesoje Shqiperine ne eurovision me 19 maj ne Austri. Ne intervisten e dhene per RTSH, Elhaida Dani tha se ndihej e kenaqur me kengen dhe se shpreson te perfaqesoje denjesisht Shqiperine ne kete eveniment muzikor.

 • Skena perverse ne zyrat e Hipotekes

  Nje video qe mund te kete nisur per humor, por qe mjerisht deshmon ate qe ndodh ne zyrat e shtetit. Videoja, qe ka marre dhene ne rrjetet sociale mesohet te jete xhiruar ne zyrat e Hipotekes, ne orar pune padyshim, po te kesh parasysh se eshte dite.

 • Shqiptari i cili kendon me Lana Del Rey

  Emin Syla, shqiptari nga Prishtina, eshte nje djalosh plot fat. Gjate qendrimit te tij ne Amerike ka realizuar nje video me kengetaren e njohur Lana Del Rey. Ata dy shihen duke kenduar nje kenge se bashku. Po ashtu ne klipin e kenges te Eminit, Ksemerican, eshte nje pjese e kesaj video.

 • 'Te ka lali shpirt' ne finalen e ArabsGotTalent

  Kenga e njohur shqiptare 'Te ka lali shpirt' e Silvas dhe Mandit duket se eshte bere remix edhe ne Arabine Saudite duke qene edhe kenga e perzgjedhur per vallezim e nje kandidateje ne ArabsGotTalent.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama