Mesuesi goditet gabimisht me sepate ne organin gjenital shikoni reagimin e tij

Mesuesi goditet gabimisht me sepate ne organin gjenital, shikoni reagimin e tij

Ky mësues është bërë hit në Youtube pasi është goditur në organin gjenital me një sëpatë gjatë një eksperimenti në klasë. Në videon që po bën xhiron e botës shfaqet mësuesi me një bllok çimentoje në gjoks dhe një burrë tjetër tenton ta thyejë atë, shkruan ‘Mirror’.

Por aksidentalisht, ai godet mësuesin në organin gjenital. Nëse më parë shikohej vetëm pjesa e parë ku mësuesi goditet, tashmë është bërë publike edhe pjesa tjetër e videos ku burri tregohen rezistencë dhe i kërkon personit me sëpatë ta gjuajë sërish. Kësaj here ai nuk gabon, duke e thyer bllokun.

Më poshtë shikoni dy videot:

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama