DigitAlb nga neser prezanton nje himn te ri per Kuqezinjte

DigitAlb, nga neser prezanton nje himn te ri per 'Kuqezinjte'

Nga nesër në orën 20:55 të gjithë do të kenë mundësinë që të ndjekin himnin e ri kombëtar që do të prezantohet nga platforma DigitAlb. Surpriza më e fundit e DigitAlb do të jetë një himn I ri I krijuar për kombëtaren. Këtë herë himni do të prezantohet e do të këndohet nga dy emra mjaft të njohur të muzikës shqiptare, Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata. Klipi është I realizuar me ide të reja dhe së shpejti do të bëhet motiv I çdo shqiptari për të ngjallur edhe më shumë ndjenjat e patriotizmit tek të gjithë.

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama