Video

Video

 • Ja pamjet e rrezimit te avionit 'Boeing 777'

  Rrezimi i avionit 'Boeing 777' eshte filmuar. Pamjet e dala ne Youtube, tregojne momentin e rrezimit te avionit, i cili duket te kete marre flake nga gjuajtja me raketa.

 • Ky djale ju meson se si te puthni me dhjetra vajza ne dite

  Nese nuk po arrini te puthni vajzen qe ju pelqen atehere kjo mund te jete nje metode e zgjuar. Ky djale ka gjetur nje zgjidhje te veçante per te realizuar qellimin e tij. Nepermjet nje loje me letra ai u kerkon vajzave ne rruge qe zgjedhin nje prej letrave qe ato deshirojne, nese ai e gjen ka nje puthje falas, nese jo atehere do tu japi atyre 100 dollare.

 • Kengetarja filipinase kendon 'Valsin e lumturise'

  Kenget shqiptare jane te pelqyera jo vetem brenda vendit, por edhe jashte tij. Kete e ka demonstruar nje vajze filipinase qe jeton ne Dubai, e cila ka kenduar plot pasion kengen e kengetares se madhe Vace Zela 'Valsi i lumturise'.

 • Ja pse nuk duhet t'i besoni Facebook-ut

  Nje film me metrazh te shkurter me titull 'What's on your mind?' eshte nje pikepamje prekese per realitetin e medieve sociale, ku miqte e tu ne te vertete nuk jane aq te lumtur sac duken.

 • Martesa qe preku boten: Tha 'pranoj' dhe iku ne boten tjeter

  Ne fund te majit, pak kohe pasi i kerkoi martese te dashures se tij Leizel May, 29-vjecari Rowden Go u diagnostikua me kancer agresiv te melcise, e cila ne fazen e katert vjen me parashikimet shume pesimiste. Pasi shendeti iu perkeqesua, deshira e tij e fundit ishte e thjeshte: Te martohet para anetareve te familjes, perfshire edhe vajzen e tyre dyvjecare.

 • Burri dhunon gruan, banoret i japin 'mesim' burrit

  Nje burre nga Kina pas nje sherri me bashkeshorten e dhunon ate fizikisht ne menyre cnjerezore. Ngjarja ka ndodhur ne nje rruge, kur videoja eshte regjistruar nga disa banore te zones.

 • Leo Messi zhgenjen vogelushin para ndeshjes

  Lionel Messi konsiderohet prej shume njerezve si futbollisti me i madh qe ka jetuar ndonjehere, edhe pse ende nuk e ka fituar Kupen e Botes. Te dielen ne mbremje, ai dhe ekipi kombetar i futbollit i Argjentines, arriten nje fitore 2-1 me Bosnjen, pjeserisht, fale golit te Mesit.

 • Perleshje femrash ne rruget e Tiranes

  Nje video po ben buje ne rrjetet sociale ku tregon nje perleshje mes femrave ne rruget e Tiranes. Dy grupe femrash shikohen duke u kapur per flokesh por edhe me gjuatje te forta grushtash dhe shkelmash. Edhe pse mes tyre nderhyjne disa meshkuj per ti ndare...

 • Banda muzikore serbe mban flamurin shqiptar dhe quhet 'Lazarat'

  Ky eshte grupi Lazarat. Pankeret nga qyteti i Novi Sadit ne Serbi kane vendosur qe grupi i tyre te mbaje emrin e fshatit ne jug te Shqiperise, qe eshte i njohur per rritjen e marijuanes. Ne nje zone alternative mblidhen shpesh per te bere muzike. Ne menyre ilegale, ne forme anarkie, ata thyejne çdo kufi. Bluzat e grupit mbajne flamurin shqiptar.

 • Del ne treg roboti qe mund te kuptoje emocionet

  Teknologjia ne Japoni vazhdon te perparoje, me hapa te shpejta, ku se fundmi eshte prezantuar roboti emocional. Roboti rreth 1 meter e 20 centimetra eshte ne gjendje te bashkeveproje me personat dhe te kuptoje gjendjen e tyre emocionale.

 • Nje avion ulet ne menyre te frikshme mbi koken e pushuesit

  Nje ngjarje e pabesueshme ka ndodhur ne veri te Gjermanise ku nje avion ulet buze detit dhe i kalon siper kokes nje pushuesi, i cili fatmiresisht ka shpetuar pa pesuar gje. Keto pamje te pabesueshme jane filmuar nga nje kamera amatore dhe videoja u publikua ne gazeten gjermane 'Bild'.

 • Shikoni se si per 5 minuta fshati kthehet ne liqen

  Nje video e publikuar ne internet tregon se si nje fasht ne Bosnje-Hercegovine vetem per pese minuta eshte kthyer ne liqen. Permbytjet masive kane goditur javen e fundit Bosnjen duke shkatuar edhe viktima. Ne fashin Doboj shpejtesia me te cilen uji ka permbytur gjithcka i ka zene te papergatitur banoret.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama