Video

Video

 • Kristiano Ronaldo maskohet si i pastrehe per t'i bere surprize nje vogelushi

  Kristiano Ronaldo, futbollisti me i mire ne bote, gje e konfirmoi pak dite me pare pasi u be per here te trete fitues i çmimit 'Topi i Arte' duket se eshte edhe nje njeri me zemer shume te mire. Asi i Realit te Madridit eshte maskuar si i pastrehe, duke vene nje paruke dhe nje pale mustaqe false per t'i bere surprize nje femije te vogel, tifoz i cmendur i Realit.

 • Kur te kalon vdekja para syve

  Nje person i cili kishte ngecur ne trafik i shpetoi mrekullisht perplasjes nga nje kamion i cili po vinte me shpejtesi dhe drejtuesi nuk arriti te ruante kontrollin duke dale jashte rruge. Megjithate ai pati qetesine qe te filmonte gjithcka duke rrezikuar edhe jeten kur mund te dilte dhe te vraponte per te shpetuar.

 • Videoja qe fitoi 10 mije dollare!

  Nje video ku nje femije 5 vjec 'i rritur para kohe' keshillon motren e tij te vogel qe po qan ka fituar çmimin prej 10 mije dollare si video me gazmore ne Amerike. Ne video, Charlotte Carr, 2 vjeçe, qan ne tavolinen e ngrenies, ndersa vellai i saj, Wesley ia kthen: Ke fjetur gjume sot? Ajo pergjigjet qe jo dhe ne vend qe ai ta pyeste se cfare e shqeteson apo qe ta merrte me te mira, ai thjes

 • Ashtu?! Po puth nje te panjohur pra

  I dashuri i nje vajze ne SHBA refuzoi qe ta puthte ne 'kiss-cam', kur kamera i fiksoi. Djaloshi nuk e respektoi nje tradite interesante ne sportin amerikan, por vajza nuk ia pertoi dhe u kthye e puthi nje te panjohur. Kjo ndodhi gjate ndeshjes mes New York Knicks dhe Houston Rockets ne Madison Square Garden.

 • Ja video e CNN per fundin e botes

  Nese fundi i botes vjen, me shume gjase nuk do shihni CNN. Por nese e shihni, atehere kjo eshte videoja qe do transmetohet ate dite. Michael Ballaban, qe ka punuar ne kete televizion, ka postuar videon online.

 • E verteta e pjeses shqiptare ne Koncertin e Vjenes

  Ka pasur shume entuziazem deri ne nivelet me te larta per faktin se ne Koncertin e famshem te Vjenes, diten e pare te vitit, eshte luajtur nje pjese shqiptare. Por ne blogun e njohur “Pejzazhe te fjales” thuhet se pjesa shqiptare ka qene thjesht kolone zanore e nje filmi promocional, te futur ne pushim te koncertit si reklame.

 • Tifozet e Union Berlin festojne Krishtlindjen... ne stadium

  Tifozet e Union Berlin kane nje lidhje teper te ngushte me ekipin e tyre. Jane te shumte ata qe mblidhen per çdo Krishtlindje ne stadium per te kenduar kenget e kesaj feste teper te rendesishme. Kete vit ata akne qene me shume se 27 mije. Tribunat dhe fusha kane vezulluar nga dritat e qirinjve, ndersa degjoheshin kenget festive.

 • Fejesa e rralle ne aeroportin e Prishtines

  Ne aeroportin nderkombetar te Prishtines dy te rinj nga Kosova jane fejuar ne nje ceremoni te rralle e me plot surpriza. Cifti i ri nga Shtimja nuk do ta harrojne kurre Aeroportin 'Adem Jashari'. Per kete meritat i takojne Lirimit i cili e ka befasuar te dashuren e tij Violeten.

 • 4-vjecari: Alo policia! Me ndihmoni pak me kete ushtrimin

  Femije, kur te ngecni ne zgjidhjen e detyrave te shtepise mos i kerkoni ndihme policise. Nje djal vetem 4 vjec i ka telefonuar operatorit te policise per t'i kerkuar ndihme ne zgjidhjen e disa ushtrimeve matematikore.

 • Krijohet videoloja 'Autokton'

  Ndeshja Serbi-Shqiperi qe beri buje pas incidentit ne fushe, ku disa tifoze serbe hyne ne fushe dhe goditen lojtaret e ekipit shqiptar, tashme mund te gjendet edhe ne nje loje per smartphones.

 • Rrugetimi shokues i nje kamikazi

  Kjo video shokuese tregon momentin kur nje kamikaz taliban futet ne nje stacion policie per te hedhur veten ne ere. Incidenti ndodhi ne kryeqytetin afgan, Kabul. Kamikazi vrau nje person dhe plagosi gjashte te tjere.

 • Nje gol si ky rralle e keni pare

  Maurice Kuhn ka shenuar nje gol vertet te jashtezakonshem per nga distanca dhe menyra e realizimit. Gjate ndeshjes TSV Marls-Huls kunder FC Iserlohn, futbollisti vendas Kuhn ka goditur nje top qe nga mesi i fushes per te shenuar nje gol te pabesueshem. Topi ka goditur fillimisht trekendeshin e e traverses, eshte perplasur ne toke, me pas serish ne traverse dhe ne fund ne shtylle duke hyre me pas

 • Shqiptaret hedhin valle ne mes Milanos per festat e Nentorit

  Shqiptaret anekend botes kane festuar festat e nentorit, 102 vjetorin e Pavaresise dhe 70 vjetorin e clirimit. Video me e fundit qe po qarkullon ne rrjetet sociale, tregon shqiptaret te mbledhur ne 'Piazza Del Duomo' ne Milano te Italise te cilet ia kane marre valles ne mes te sheshit, ne kuader te festave te nentorit.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama