Video

Video

 • Video: Shembet ura e drurit, bie kamioni

  Shoferi i ketij kamioni e 'hengri me sy' kete ure dhe mendoi se do e kalonte. Megjithate kamioni i tij me dhjete goma ra brenda. Pavaresisht paralajmeroit te nje burri, kamioni vazhdoi mbi ure. Video eshte bere ne Brazil.

 • I ftuari mrekullohet nga gazetarja, e puth ne buze (Video)

  Nje i ftuar ka puthur ne buze gazetaren qe jep lajmet e edicionit te mbremjes ne Tgr Puglia, Itali. Gene Gnocchi, i ftuar ne studio per te folur rreth spektaklit te tij, krejt papritur eshte ngritur nga vendi i te ftuarit dhe ka puthur ne buze gazetaren Maria Grazia Lombardi.

 • Romanca nuk ka vdekur: Kjo video do ju zbukuroje diten

  Eshte nje video qe provon se romanca nuk ka vdekur. Jo me kot ajo eshte shperndare mbi 60 milione here ne rrjetet sociale. Video eshte realizuar ne nje aeroport ne Amerike dhe tregon nje burre te moshuar, te veshur shik, qe pret gruan e tij me nje buqete lulesh ne duar.

 • Forcat elite qe mbrojne diktatorin Kim Jong Un

  Edhe pse prapa saj qendron nje nga ekonomite me te dobeta te botes, Korea e Veriut eshte nje nga forcat me te medha te armatosura ne bote. Perberja e kesaj ushtrie te fuqishme ka forca elitare, ku anetaret e tyre mund te thuhet lirshem se jane 'makina vrasese'.

 • 'Boksieri' irlandeze rreh nje lagje te tere ne Stamboll

  Nje turist iralandez, eshte perleshur me nje lagje te tere ne Stamboll. Shkak eshte bere rrezimi i lengjeve te frigoriferit ne nje dyqan. Ai eshte konfliktuar fillimisht me pronarin e lokalit dhe 4 persona te tjere.

 • Hyni brenda avionit luksoz te Donald Trump

  Ky eshte avioni luksoz i Donald Trump, biznesmenit qe shpreson te behet president i SHBA. Pikerisht me kete avion ai do beje edhe fushaten elektorale. Sipas Mirror, Trump e ka blere kete Boeing 757-200 ne vitin 2011. Ai ka shpenzuar miliona edhe per dekorin e brendshem.

 • Kujdes nga miqte e ngushte, nga ata te vjen e 'keqja'!

  Miqte e tu me te mire ndonjehere te bejne shakate me te keqija. Ne nje kamere te fshehur qe eshte publikuar ne Youtube, shihet nje djale i ri fjetur i qete ne makine, por shoku i beri nje suprize vertete te frikshme.

 • Italiani i dashuruar me Shqiperine: Eshte 20 vjet perpara nesh

  Lambrenedetto, nje italian shume i afeksionuar me Shqiperine, thur vetem lavde per vendin tone. Nuk dihet nese eshte me shume i zhgenjyer nga Italia, apo vertet e ka lene kaq shume te mrekulluar Shqiperia, gjithsesi fjalet qe ai thote per vendin tone te bejne vertet pershtypje.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama