Kur te kalon vdekja para syve

Kur te kalon vdekja para syve

Një person i cili kishte ngecur në trafik i shpëtoi mrekullisht përplasjes nga një kamion i cili po vinte me shpejtësi dhe drejtuesi nuk arriti të ruante kontrollin duke dalë jashtë rruge. Megjithatë ai pati qetësinë që të filmonte gjithçka duke rrezikuar edhe jetën kur mund të dilte dhe të vraponte për të shpëtuar. Pamjet rrënqethëse ai i ka ngarkuar në Yotube ku videoja ka marrë më shumë se 1 milion klikime në pak orë. Qetësi e tepruar apo një çmenduri qendrimi  i tij me kameran në dorë përpara një tragjedie të mundshme?

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama