Burri dhunon gruan banoret i japin mesim burrit

Burri dhunon gruan, banoret i japin 'mesim' burrit

Një burrë nga Kina pas një sherri me bashkëshorten e dhunon atë fizikisht në mënyrë çnjerëzore. Ngjarja ka ndodhur në një rrugë, kur videoja është regjistruar nga disa banorë të zonës. Në një moment burri e ka goditur fort gruan në kokë, sa ajo është rrëzuar përtokë nga dhimbjet e tmerrshme.  Ai ka vazhduar ta dhunojë, duke e qëlluar me grushte dhe shkelma, por banorët e tjerë të lagjes janë revoltuar nga ky gjest. Një grup qytetarësh janë vërsulur mbi burrin dhe i kanë dhënë një 'mësim' të mirë atij, duke i treguar se nuk mund të matesh me një person më të dobët se vetja.

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama