Revista

Revista

 • 'Cila eshte e verteta qe qendron pas ISIS'

  Nese propaganda joshese e ISIS dhe e grupeve islamike te lidhura me Al-Kaeden eshte 'nje det i tere' ne internet, nga nje grup docentesh britanike

 • Elhaida Dani: Ne Eurosongun e Vjenes do te synoj finalen

  Ashtu edhe sikurse eshte mesuar tash me, Elhaida Dani do te jete artisja qe do te perfaqesoje Shqiperine ne Eurosong-un e ketij viti. Ne kete interviste per 'Vip Pages', artistja rrefen emocionet e derimetanishme per kompeticionin e rendesishem qe e pret.

 • Lubonja: Ja pse po largohem nga 'Opinion'-i

  Ka shkaktuar shume reagime online lajmi se Fatos Lubonja do braktise emisionin 'Opinion'. Edhe Lubonja, si shume gazetare, eshte 'rekrutuar' nga Agon Channel.

 • Pse po e sulmon prap Top Channel qeverine?

  Me ne fund ministrja e inovacionit Milena Harito njoftoi nenshkrimin e kontrates per dixhitalizimin e transmetimeve te Televizionit Shqiptar, qe qendronte pezull prej dy vitesh.

 • Blerina: Jeta ime me Dr.Florin

  Bashkeshortja e kantautorit te ndjere Dr.Flori ka rrefyer ne emisionin 'Takimi i Pasdites' rreth jetes me Florin. Blerina, bashkeshortja, ka folur mbi njohjen, lidhje e tyre dhe te tjera detaje nga jeta e tyre.

 • Hera e pare e Doktorit

  9 vite më parë
  Hera e pare e Doktorit

  Te gjitha rastet kur Sali Berisha do te duhej te ishte ulur perpara prokuroreve. Nje liste e pafund me ngjarje kur politikani i forte duhej te kishte se paku statusin e deshmitarit te drejtesise.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama