Filmi: Estrada në ekran

Viti 1968, English: The variety show on the screen Informacioni i ofruar nga AQSHF

Skenari:  

Regjia: Fehmi Oshafi 

Aktore: Skënder Sallaku Melpomeni Çobani Mihal Popi Tano Banushi etj. 

Një kino-komedi interpretuar nga trupa e estradës së Tiranës.

English Synopsis: A kino-spectacle interpreted from the actors of the Variety of Tirana.

Producent: Shqipëria e re 

Muzika:  

  • Publikoje ne:

  • Digg
  • Twitter
Krko pr nj film:

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

Albforumi