Twitter #shqip

M posht jan disa shkrime nga llogari shqiptare n Twitter. Pr tu br pjes e ksaj databaze shkruani Ejani n #shqip, kalojani mesazhin t gjith miqve tuaj n Twitter dhe ndiqni rritjen :). Ndrkoh ktu do t rendisim cdo postim q prmban #shqip!

Twitter sht rrjet social dhe mikro blogu q t lejon ti prgjigjes pyetjes far po bn duke drguar mesazhe t shkurtra me 140 shkronja shokve dhe ndjeksve t tu ,t cilat quhen Cicrima

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

Albforumi