Gatime me prodhime deti

Gatime me prodhime deti

 • Fileto Pellumbi e mbushur

  9 vite më parë
  Fileto Pellumbi e mbushur

  Fileto Pelumbi e prer per se gjati duke i hequr kollonen e kurrizit, Spinaq, 1 kokerr veze, Piper, Kripe, Pana, Djathe parmixhan i grire, Vaj ulliri, Vere e bardhe

 • Fileto Pellumbi

  9 vite më parë
  Fileto Pellumbi

  Fileto Pellumbi e prer ne forma rrethorre, Domate e prer ne kubik te vegjel, Kripe, Majdanoz, Piper, Vaj ulliri, uthull balsamike, Hudhra te grira, Vere e bardhe

 • Fileto shpati alla Napoletana

  4 fileto peshku, Domate pa lekure, Kripe, Piper, Majdanoz, Koper, Peperoncino, Vaj ulliri, Vera bardhe, borzilok

 • Fileto shpate

  9 vite më parë
  Fileto shpate

  400 gr fileto Domate pa lekure Kripe Piper Majdanoz Koper Peperoncino Vaj ulliri Vera bardhe Brodo peshku Patate te ziera te prera ne kubik

 • Midhje Sote

  9 vite më parë
  Midhje Sote

  Midhje e pastruar 500 gr vaj ulliri 50-100 ml Hudhra te grira 1 lug caji Gripe Piper Vere e bardhe majdanoz Brodo peshku Limon gjysem koker

 • Midhje me pana

  9 vite më parë
  Midhje me pana

  Midhje te pastruara 0.5 kg Pana 1 kuti Gjalp 50-100 gr Kripe sa duhet Piper Konjok 10 ml

 • Pergatitja e Brodo te peshkut

  Likuid Brodo ka ne baze te perberjes se saj peshkun per minestre dhe supa me oriz. -Peshku icilësise se dyte , 1 kg -Qepë , 100g -Presh, 100g -Selino -Karrota -Dafine -Verë e bardhë e thatë, 1 filxhan -Ujit, 3 litra -Kripe

 • Oktapod ne zgare

  9 vite më parë
  Oktapod ne zgare

  Oktapodi i zier paraprakisht e vendosim ne zgare. Me pas e shtrojme ne pjatanca dhe i hedhim piper, kripe, majdanoz sipas preferencave.

 • Oktapodi

  9 vite më parë
  Oktapodi

  Sallate oktapodi zihet deri sa te behet as shume i forte as shume i bute.

 • Rissoto me salmoni

  9 vite më parë
  Rissoto me salmoni

  400 gr Fileto salmoni Oriz 400 gram Kripe, piper, majdanoz Vaj ulliri Vere e bardh Brodo peshku Hudhra te grira, domate e fresket e grire ne kubike

 • Fileto salmoni

  9 vite më parë
  Fileto salmoni

  Fileto salmoni 200 gr kripe, piper 1-2 Kokerra limon Vaj ulliri

 • Fileto merluci te mbushur

  9 vite më parë
  Fileto merluci te mbushur

  1 kg Fileto merluci Koper kripe pipier, peperoncino Vere e bardhe 1 gote Uthull balsamike, vaj ulliri

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama