Gatime me prodhime deti

Gatime me prodhime deti

 • Fileto Pellumbi e mbushur

  14 vite më parë
  Fileto Pellumbi e mbushur

  Fileto Pelumbi e prer per se gjati duke i hequr kollonen e kurrizit, Spinaq, 1 kokerr veze, Piper, Kripe, Pana, Djathe parmixhan i grire, Vaj ulliri, Vere e bardhe

 • Fileto Pellumbi

  14 vite më parë
  Fileto Pellumbi

  Fileto Pellumbi e prer ne forma rrethorre, Domate e prer ne kubik te vegjel, Kripe, Majdanoz, Piper, Vaj ulliri, uthull balsamike, Hudhra te grira, Vere e bardhe

 • Fileto shpati alla Napoletana

  4 fileto peshku, Domate pa lekure, Kripe, Piper, Majdanoz, Koper, Peperoncino, Vaj ulliri, Vera bardhe, borzilok

 • Fileto shpate

  14 vite më parë
  Fileto shpate

  400 gr fileto Domate pa lekure Kripe Piper Majdanoz Koper Peperoncino Vaj ulliri Vera bardhe Brodo peshku Patate te ziera te prera ne kubik

 • Midhje Sote

  14 vite më parë
  Midhje Sote

  Midhje e pastruar 500 gr vaj ulliri 50-100 ml Hudhra te grira 1 lug caji Gripe Piper Vere e bardhe majdanoz Brodo peshku Limon gjysem koker

 • Midhje me pana

  14 vite më parë
  Midhje me pana

  Midhje te pastruara 0.5 kg Pana 1 kuti Gjalp 50-100 gr Kripe sa duhet Piper Konjok 10 ml

 • Pergatitja e Brodo te peshkut

  Likuid Brodo ka ne baze te perberjes se saj peshkun per minestre dhe supa me oriz. -Peshku icilësise se dyte , 1 kg -Qepë , 100g -Presh, 100g -Selino -Karrota -Dafine -Verë e bardhë e thatë, 1 filxhan -Ujit, 3 litra -Kripe

 • Oktapod ne zgare

  14 vite më parë
  Oktapod ne zgare

  Oktapodi i zier paraprakisht e vendosim ne zgare. Me pas e shtrojme ne pjatanca dhe i hedhim piper, kripe, majdanoz sipas preferencave.

 • Oktapodi

  14 vite më parë
  Oktapodi

  Sallate oktapodi zihet deri sa te behet as shume i forte as shume i bute.

 • Rissoto me salmoni

  14 vite më parë
  Rissoto me salmoni

  400 gr Fileto salmoni Oriz 400 gram Kripe, piper, majdanoz Vaj ulliri Vere e bardh Brodo peshku Hudhra te grira, domate e fresket e grire ne kubike

 • Fileto salmoni

  14 vite më parë
  Fileto salmoni

  Fileto salmoni 200 gr kripe, piper 1-2 Kokerra limon Vaj ulliri

 • Fileto merluci te mbushur

  14 vite më parë
  Fileto merluci te mbushur

  1 kg Fileto merluci Koper kripe pipier, peperoncino Vere e bardhe 1 gote Uthull balsamike, vaj ulliri

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama