Gatime me prodhime deti

Gatime me prodhime deti

 • Rissoto me Karkaleca

  14 vite më parë
  Rissoto me Karkaleca

  300 gr Oriz te thjeshte 400 gr Karkaleca te pastruar Lenge peshku (brodo peshku) Hudra te grira Vaj ulliri Majdanoz Nje kuti pana Krime sipas deshires ose shijes Piper

 • Karkaleca te skuqur me vaj ulliri

  Duhet 1/2 kg karkaleca te pastruar Gjysem litri vaj ulliri Kater luge miell Nje kokerr veze Kripe Majdanoz te grire Gjysem gote qumesh

 • Frutat e Detit me Spageti

  14 vite më parë
  Frutat e Detit me Spageti

  Ne spageti pasi i kemi zier frutat e detit, ne tigan ngrohim vajin e ullirit me pak hudhra,kripe,

 • Frutat e Detit

  23 vite më parë
  Frutat e Detit

  Frutat e Detit i ziejme dhe i perdorim si sallate duke i pergatitur me vaj e limon

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama