Zbulohet çfarë u gjet brenda në dhomën e hotelit ku qëndronte Ervis Martinaj

Zbulohet çfarë u gjet brenda në dhomën e hotelit ku qëndronte Ervis Martinaj (FOTO)

19 MAJ 2022

Pas dëshmisë së Nuredin Dumanin në Prokurori, SPAK ka lëshuar 32 urdhër-arreste, ndërkohë që policia ka arrestuar 18, e 14 të tjerë janë në kërkim, mes të cilëve edhe Ervis Martinaj.

Policia ka zbarkuar në një dhomë hoteli, ku dyshohet se qëndronte Martinaj dhe nga kontrolli janë gjetur objekte të paligjshme që i kërkuari mbante.

Policia ka gjetur aty disa targa të huaja, një kallashnikov, municione, dhe pajisje të tjera që përdoren për krime, si dhe një parfum “Tom Ford”.

Zbulohet çfarë u gjet brenda në dhomën e hotelit ku qëndronte Ervis Martinaj

Zbulohet çfarë u gjet brenda në dhomën e hotelit ku qëndronte Ervis Martinaj

Zbulohet çfarë u gjet brenda në dhomën e hotelit ku qëndronte Ervis Martinaj

Gazeta Shqip