“Të mbarojë emisioni e të ikim nga ky vend”, Ylli Manjani bën deklaratën e papritur në transmetim ‘live’

10 SHKURT 2020

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar paketën e fundit, Anti-KCK dhe operacioni që po zhvillohet në rang vendi nga Operacioni Forca e Ligjit. Manjani tha se e gjitha është propagandë.

“E bëjnë si obobo si ja shikoni OFL çfarë bëhet. E gjitha një shoë, një propagandë e ndyrë. Rama po e bën çdo gjë PR, kulti i individit është ngritur në kulm në këtë vend, dhe nëse situata vazhdon kështu, më mirë të ikim nga ky vend. Të mbarojë emisioni e të ikim”-tha Manjani në “Open”.

Gazeta sot