Shërbime

Regjistro domaine .al

Rregjistroni emrin tuaj apo domainin e kompanise suaj .al

Auto Albania

AUTO.AL - Portali i Makinave dhe informacioneve mbi makinat me qira ne Shqiperi tek

Shitje Blerje Pronash

Kerko pasuri te patundeshme: Apartamente, Vila, Shtepi, Troje

Coworking Space

My'Office.Al eshte zgjidhja juaj per coworking apo per ambiente te lira me qira.

Chat #Shqiperia

Njihu dhe bisedo me shqipetare ne te gjithe boten

Lajmet e Dites

Arkiva Shqiptare e Lajmeve; Lajme nga te gjitha mediat ne nje arkive qendrore

Tuna braktis të dashurin VIP

Tuna braktis të dashurin »

16 vite më parë

Duket se lidhja dashurore mes këngëtares bionde nga Shkupi, Altuna Sejdiut, dhe këngëtarit kosovar të njohur me emrin Ledri tashmë ka përfunduar.


Lidhja me nje mashkull me te moshuar, pluset dhe minuset Shëndeti

Lidhja me nje mashkull me te moshuar, pluset dhe minuset »

7 vite më parë

Te gjithe behemi pjese here pas here e diskutimeve rreth temave te ndryshme qe kane te bejne me jeten ne çift. Kete here “Pour Femme” thote se fejesa me nje mashkull me te moshuar ka te mirat...


Vajza e vokalistit te 'Elita 5' mahnit jurine ne 'The voice of Turkey'

Vajza e vokalistit te grupit 'Elita 5' e cila edhe quhet me emrin Elita si duket e ka trasheguar profesionin e te atit. Ajo e ka kaluar me sukses javen e pare te kendimit ne spektaklin 'The voice of Turkey'. Elita e ka mahnitur edhe jurine me zerin dhe performancen e saj.

Reklama

Prona ne Tirane

Foto Flickr

Reklama