Regjistroni domainin tuaj .al

Sparkata e vitit, lojtari 'thyen ne mes' trajnerin e tij!

Shkruar nga:  
Postuar më: 3 vite më parë

Sparkata e vitit, lojtari 'thyen ne mes' trajnerin e tij!
Sparkata e vitit, lojtari 'thyen ne mes' trajnerin e tij!

Neil Lenon, trajneri i Selltikut e ka pare vete keq kur mbrojtesi i tij, Andre Blackman, ka rreshkitur per te rikuperuar nje top qe po dilte ne anseore, por ne vend te sferes, ka "fshire" trajnerin, duke i shkaktuar dhimbje ne gjunje e ne trup trajnerit fatkeq. Ne Skoci, kjo sparkate ka marrre cmimin si "Nderhyrja e vitit"

Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi