FOTO: “Performanca” e Ramës me gazetarët në emision, rrjeti shpërthen në humor nga ‘memet’.
16 tetor 2020
Kryeministri Edi Rama, ka bërë mbrëmjen e djeshme një “performancë” në emisionin “Opinion”.

FOTO: “Performanca” e Ramës me gazetarët në emision, rrjeti shpërthen në humor nga ‘memet’.

16 tetor  2020

Kryeministri Edi Rama, ka bërë mbrëmjen e djeshme një “performancë”  në emisionin “Opinion”.

Ai ka sulmuar gazetarët me fjalor banal, ka bërtitur gjatë pjesës më të madhe të emisionit dhe u ngrit në këmbë mjaft i tensionuar, kur po diskutohej për aferën e inceneratorëve.

Madje gjatë momentit kur u çua në këmbë, Rama ka ulëritur në fytyrat e gazetarëve, duke shpërndarë spërkla të panumërta, në mes të pandemisë.

Rama ka bërtitur gjatë pjesës më të madhe të emisionit

Rama ka bërtitur gjatë pjesës më të madhe të emisionit

Sigurisht kjo gjë ka sjellë reagime të shumta nga meme-krijuesit.

Rama ka bërtitur gjatë pjesës më të madhe të emisionit

Rama ka bërtitur gjatë pjesës më të madhe të emisionit

Rama ka bërtitur gjatë pjesës më të madhe të emisionit (2)

j.l./ dita