Forcat e rendit para parlamentit i sulen Albana Vokshit. –

Forcat e rendit pas sulmit dhe dhunës ndaj sekretarit organizativ të PD-së, Sahit Dollapi kanë sulmuar edhe ish-deputeten demokrate Albana Vokshi.