Dhune mbi qytetarin e rrezuar ne rruge. Edhe pasi e ngrene ne kembe policet vazhduan  dhunen fizike, kur ai eshte i rrethuar nga 11 police.- Live nga disa televizione.

Dosja.AL: -Me shkop gome, policia rreh dhe arreston Said Dollapin

Në videon dhe foton nga Dosja.al shihet teksa policët me shkop gome dhunojnë

Sekretari organizativ i Partisë Demokratike, Said Dollapi është dhunuar mbrëmjen e sotme gjatë protestës së opozitës. Në videon e siguruar nga Dosja.al shihet teksa policët me shkop gome dhunojnë Dollapin.

Mësohet se më pas sekretari organizativ i PD-së është shoqëruar për në komisariat.