Prezantuesi i emisionit perballe gjarprit me te madh

Prezantuesi i emisionit perballe gjarprit me te madh

Prezantuesi i emisionit “Monstrat e Lumenjve”, Jeremy Wade, u përball me frikën e tij më të madhe. Përpara syve ai kishte një anakonda 90- kilogramëshe, teksa xhironte për emisionin e fundit. Prezantuesi britanik, që e realizon emisionin për “Animal Planet”, ishte në lumin Amazona në Brazil, duke kërkuar fajtorin për një seri vrasjesh të njerëzve në këtë zonë.

 

Dhe duke notuar në ujë, ai u përball me gjarprin, që mendohet se është përgjegjës për të paktën një vrasje të një personi, të cilit iu përdrodh në trup dhe e shtrëngoi deri në vdekje. Ëade, 58 vjeç, thotë se kjo ka qenë frika më e madhe e tij.

 

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama