Oktapodi

Oktapodi
Sallate oktapodi zihet deri sa te behet as shume i forte as shume i bute.
Me tu gatuar e presim ne copen dhe e pergatisim me vaj dhe me pak limon majdanoz sipas deshires.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama