Fileto salmoni

Fileto salmoni
Fileto salmoni

Fileto salmoni 200 gr
kripe, piper
1-2 Kokerra limon
Vaj ulliri

Filetot e salmonit i presim me nje thike te mprehur mire, holle ne feta te holla sa me shume te mundemi, filetot i vendosim ne pjate dhe i pergatisim me kripe piper dhe pak vaj ulliri. I skuqim, dhe ne fund i hedhim lengun e limonit ne menyre qe mos ti ndroje ngjyren salmonit...Artikujt e fundit


Reklama

Reklama