Nusja hedh lulet vajzave beqare por dhendri ben nje veprim shokues

Nusja hedh lulet vajzave beqare por dhendri ben nje veprim shokues

Pjesa ku nusja hedh buqetën me lule është ndër më të bukurat për vajzat beqare, por ky moment është prishur nga dhëndri i cili e ka flakur tutje këtë buqetë të bukur me këmbë.

Në një video të publikuar në Youtube shikohet nusja Charlotte duke u bërë gati të hedhë lulet, ndërsa vajzat e rreshtuara presin fatin nëpërmjet kapjës së luleve, shkruan ‘Daily Mail’.

Por dhëndri Joe me një entuziasëm të madh hidhet dhe gjuan me këmbë buqetën.

Më pas kërcen para vajzave duke thënë “Më duhet ta bëja”.

 

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama