Nuk permbahet Lubonja Rama nje i cmendur qe ka ikur nga fiqiri

Nuk permbahet Lubonja: Rama, nje i cmendur qe ka ikur nga fiqiri

Ndryshimet e fundit që po bëhen në fasadën e Kryeministrisë janë marrë me humor në rrjetet sociale dhe është shfrytëzuar nga përdoruesit si një tjetër rast për të bërë gallatë.

Por opinionisti Fatos Lubonja duket se e ka marrë shumë seriozisht këtë gjë.

Ai thotë se “Rama po shkatërron një godinë historike për të treguar se është më i rëndësishëm se historia”.

Sipas Lubonjës “Rama ka ikur nga fiqiri”.

 

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama