Regjistroni domainin tuaj .al

Jolie femra me buze me te bukura

Shkruar nga:  
Postuar më: 8 vite më parë

Jolie femra me buze me te bukura
Jolie femra me buze me te bukura

Ngjyra e buzeve te saj eshte roze dhe kane nje forme ovale perfekte.Aq te bukura i ka buzet sa edhe vellai i saj James Haven i ka provuar shijen e tyre.

Angelina ka dhe nje bukuri e cila e ka bere te ngjitet ne karrieren e saj.Jolie,ne moshen 20 vjecare, filloj si aktore me filmin "Hackers" me aktorin Britanik Jonny Lee Miller,dhe filmi i fundit ka qene "Mr. & Mrs. Smith" ne vitin 2005.

Angeline Jolie,Albania


Angelina Jolie ka lindur me 4 Qershor te vitit 1975 ne Los Angeles, Cardif.

Marre nga Forbes.com

 

 


Regjistroni domainin tuaj .al

Reklamat

Pronat e Fundit


  • domain shqiperia

Video

Pyetjet e fundit aktive

Lajm dhe tema t nxehta

AKTUALITET

TEMA TË NXEHTA

KULTURA

Albforumi