Shitet shtëpia më e shtrenjtë në lagjen e VIP-ave, s’do ta besoni sa ka kushtuar (FOTO)

Petra Eklestoun ka shitur një shtëpive më të mëdha në Los Anxhelos, ku jetojnë shumë prej yjeve të Hollivudit.

Shtëpia me 5250 metra katrorë ka 123 dhoma, dhe është shitur me një çmim rekord prej 120 milionë dollarësh.

Shtëpia ka qenë pronë e krijuesit të filmit të famshëm, “Engjëjt e Çarlit”, Aaron Spelling.