Olti Curri i përvishet ministres Spiropali pas tërmetit: Ha m*t tani, cop mishi….(Foto)

21 Shtator, 2019

Blogeri Olti Curri njihet për revoltën e tij ndaj qeverisë, gjë që nuk ka munguar as sot kur Shqipëria është tronditur nga disa tërmëetet të fuqishmë që kanë lënë pas 68 persona të plagopsur.

Curri ka publikuar një foto në Instastory ku e ka quajtur ministren e shtetit Elisa Spiropali, një ‘cop mishi’.

“Ha m*t tani, cop mishi”,– shkruan Curri krahas fotos teksa ka publikuar një lajm ku shihet se Spiropali është tallur me Presidentin Ilir Meta.

Foto e publikuar nga Olti Curri

Në lajmin e publikuar shihet se ministrja është shprehur se Presidenti Ilir Meta duhet të nxjerrë një dekret tashmë dhe të anulojë tërmetin. Kjo gjë nuk është pritur mirë nga blogeri.