Vlonjati qellon me fat fiton nje shume marramendese nga ndeshjet e djeshme

Vlonjati qellon me fat, fiton nje shume marramendese nga ndeshjet e djeshme

Një djalë nga Vlora ka qenë shumë më fat mbrëmjen e djeshme pasi ka fituar një shumë të majme parash nga skedinat. Ai i ka parashikuar me rezultat të saktë 7 ndeshje dhe ka fituar një shumë marramendëse.  Plot 22 mijë euro ka fituar në xhep pasi ka vënë 100 euro në një pikë bastesh në Vlorë.

Në foton e publikuar nga JetaOshQejf duket skedina e kapur, mbi të cilën është shkruar “mos e beso po deshe”. Dhe në fakt të drejtë ka, pasi është gati e pabesueshme të fitosh një shumë të tillë.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama