Edi Rama behet baba Linda solli ne jete Zahon

Edi Rama behet baba: Linda solli ne jete Zahon

Kryeministri Edi Rama sapo është bërë baba për herë të dytë. Me anë të një postimi në rrjetin social 'Twitter', Rama bën të ditur se bashkëshortja e tij Linda Rama, ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë, Zahon.

“Linda solli në jetë Zahon”, shkruan Rama ku ka bashkangjitur edhe një foto me dorën e foshnjës së tij të porsalindur. Menjëherë, sapo kryeministri njoftoi lajmin e gëzueshëm, ka marrë me mijëra urime nga fansat e tij në 'Facebook' dhe 'Twitter'.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama