Sali Berisha i jep “live” nga emisioni vetëm një këshillë Lulzim Bashës dhe Monika Kryemadhit

23 JANAR 2020

Edhe pse opozita u ul në një tavolinë me qeverinë për reformën zgjedhore, ish-kryeministri Sali Berisha ka një këshillë për liderët, Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin:

“Vetëm këtë këshillë çdo lloj përpjekje për të votuar shqiptarët të lirë, me Edi Ramën nuk ka zgjedhje të lira”, tha Berisha në Opinion.

Gazeta Sot