Foto ilustruese Arkiv

Rrugët plot policë, masa të rrepta për vizitën e Ramës në Virua/ Priten tensione

Ndërkohë pritet që opozita të zhvillojë protesta.

23 Qershor, 2019 18:36

GJIROKASTËR– Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë këtë pasdite një vizitë elektorale në fshatin Virua.

Siç shihet edhe nga videot e siguruara nga Dosja.al rrugët janë të mbushura me policë. Mësohet se janë marrë masa të forta për këtë vizitë të kryeministrit në Virua.

Foto ilustruese Arkiv

Ndërkohë pritet që Opozita të zhvillojë protesta dhe të ketë tensione.

Dosja.Al