Berisha akuzon: -Te shikojme a do firmosin 9 deputete te Taulant Balles per denoncimin e tij per panik. sic vepruan me 27 shkurt, pastaj …

30 mars 2020

Pak minuta më parë, Berisha ka reaguar në rrjetet sociale, duke hedhur akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Ministrisë së Shëndetësisë, ndërsa pretendon se situata është alarmante dhe se qeveria po fsheh të vërtetën, pasi sipas tij, numri i qytetarëve të infektuar me Covid-19 është më i madh se ai që është deklaruar zyrtarisht.

Te shikojme a do firmosin 9 deputet te Taulant Balles per denoncim ndaj Sli Berishes. sic vepruan me 27 shkurt, pastaj   .