Aktori i njohur sulmon keqazi Edi Ramën: E fika TV se doli ky i marumi. –

01/01/2019.

Aktori i mirënjohur Neritan Liçaj ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama.

Me humor dhe nota ironie Liçaj shkruan: Me doli gjeli i detit nga furra dhe me tha; ‘fike pak televizorin se doli ky i marumi!’

Licaj shkruan se gjelat e sotëm të detit janë të gjithë me Saliun.

“E fika tv dhe gjeli i detit doli prapë dhe më tha…bëre mirë se do më ecte ters e pjekmja nga entuziazmi i sukseseve të Maxhunit.

Në fakt Maxhuni shkëlqente aq shumë saaa!… s’kishte fuqi as me fol!

Gëzuar dhe nga Fitorja në fitorje”, shkruan aktori.

Kujtojmë se Liçaj dje ishte një nga personazhet kryesorë në TVSH.

Ndërkohë sot aktori shprehet me gjuhë mjaft kritike ndaj kryeministrit Edi Rama.

Postimi i plotë:

Me doli gjeli i detit nga furra dhe me tha;”fike pak televizorin se doli ky i marumi!”

Ta kishte per Maxhun citjanen valle?!!!

Si jane bere keta gjelat e detit e sotem?!Dhe keta te gjithe me Saliun!!!Hej zot!

E fika tv dhe gjeli i detit doli prap dhe me tha..bere mire se do me ecte ters e pjekmja nga entuziazmi i sukseseve te Maxhunit.

Ne fakt Maxhuni shkelqente aq shume saaa!… s’kishte fuqi as me fol!

Gezuar dhe nga Fitorja ne fitorje!!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/