Video/ Rumania jashte Europianit plas humori ne rrjetet sociale

Video/ Rumania jashte Europianit, 'plas' humori ne rrjetet sociale

Mediat ndërkombëtare jo vetëm kanë folur me superlativa për Kombëtaren shqiptare por kanë thurur edhe video humori. Një video e filmit të animuar “Tom and Jerry” po bën xhiron e botës në rrjetet sociale pasi është shumë e realizuar dhe përshtatur me ndeshjen mes Shqipërisë dhe Rumanisë.

Shikoni videon:

 

 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama