Supermbesa tallet me nenkryetaren e FRPD Greta Koci Mos dil ne diell se te shkrihet silikoni

'Supermbesa' tallet me nenkryetaren e FRPD, Greta Koci: Mos dil ne diell se te shkrihet silikoni

Në rrjetin social Instagram është hapur një faqe e re, e cila quhet “Vipat e Bllokut”, ku publikohen foto të personave publikë para dhe pas ndërhyrjeve estetike kirurgjikale. Njëra nga këto foto, ajo e Greta Koçit ka argëtuar pa masë dhe “Supermbesën”, Dasara Malltezi, pra mbesën e ish- kryeministrit Berisha.

 “Mos dil në diell se të shkrihet silikoni”, ka shkruar ‘supermbesa’ në njërin prej tyre.

Duket se dashuria për Partinë Demokratike, angazhimi si nënkryetare e FRPD-së dhe adhurimi për gjyshin e saj, nuk kanë arritur të bëjnë që mbesa e Berishës ta pëlqejë këngëtaren Greta Koçi, përkundrazi ajo ka shprehur hapur antipatinë ndaj saj.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama