Sherr femrash ne mes te rruges ne Shkoder

Sherr femrash ne mes te rruges ne Shkoder

Videoja e mëposhtme është filmuar në një nga rrugët e Shkodrës. Ajo është postuar në Facebook nga humoristi Ermal Mamaqi. Dy femra zihen në mes të rrugës për arsye të paqarta. Sherri ndodh në mes të ditës në prani të një vajze të vogël, e cila ndërhyn disa herë duke goditur njërën nga femrat. Qytetarët e pranishëm ngurrojnë të ndërhyjnë dhe gjithçka merr fund me mbërritjen e një agjenti të policisë kriminale, i veshur civil.

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama