Seks ne zyre! Ajo ishte sekretarja...

Seks ne zyre! Ajo ishte sekretarja...

Vazhdojnë të dalin në dritë të tjera detaje nga ngjarja në një qytet në Zelandën e Re. Një çift u filmua duke bërë seks në zyrë. Mësohet se ai ishte shefi, kurse ajo ishte sekretarja e kompanisë Marsh Ltd. Sekretarja nuk kishte shumë kohë që ishte fejuar, kurse ai është i martuar dhe me fëmijë.

Mësohet se gruaja e tij e ka mësuar për aferën në FB. Një burim tha se ajo është e tronditur. Fotot dhe filmimet e çiftit duke bërë seks janë shpërndarë në mbarë botën. Të martën të dy nuk ishin në punë. Një dëshmitar tha se gjithçka zgjati një gjysmë ore, aq sa disa shikues në pub-in ërballë nisën të mërziten dhe nuk e panë deri në fund skenën.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama