Pak minuta shi mjaftojne per te permbytur rruget e Tiranes shihni cfare ndodhi ne rrugen e Elbasanit

Pak minuta shi mjaftojne per te permbytur rruget e Tiranes, shihni cfare ndodhi ne rrugen e Elbasanit

Vetëm pak minuta shi kanë mjaftuar për të shkaktuar vështirësi në qarkullimin e mjeteve dhe këmbësorëve në akset kryesore të Tiranës.

Një shi i rrëmbyeshmen që ra pastetën e së martës në kryeqytet, bëri që niveli i ujërave të kalonte mbi trotuaret e disa rrugëve. Foto dhe video të publikuara në rrjetet sociale tregojnë se rruga e Elbasanit ka qenë pothuajse e përmbytur, duke vështirësuar qarkullimin.

 

Probleme në qarkullim ka pasur edhe në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. 

 


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama