Ndizet situata parazgjedhore thashetheme per nje video te Erdogan dhe ish-Miss Turqise

'Ndizet' situata parazgjedhore, thashetheme per nje video te Erdogan dhe ish-Miss Turqise

Atmosfera parazgjedhore në Turqi duket se është tepër e turbullt për shkak të thashethemeve që qarkullojnë prej disa javësh. Ka zëra se videoja e përfolur e kryeministrit Recep Tayyip Erdogan dhe bukuroshes, ish-Miss Turqia Defne Samyeli, do të publikohet shumë shpejt. Lajm i vërtetë apo i rremë? E pamundur të verifikohet për momentin.

 

Nëse do të rezultonte e vërtetë, me siguri që do të shkaktonte një skandal me përmasa serioze. Bukuroshja  Defne është parë disa herë me kryeministrin në pritje zyrtare, madje konsiderohet si mikesha e bashkëshortes së tij. Ajo ka përgënjeshtruar menjëherë çdo zë për një lidhje të mundshme të saj me kryeministrin. Pritet që ditët e ardhshme të sqarohet çdo gjë.


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama