Nata e Bardhe-Veliaj Me 29 nentor John Newman artisti i top listave britanike ne Tirane

veliaj-TIRANË, 16 Nëntor /ATSH- I. Vata/ -Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj bën të ditur se, me 29 nentor, gjate Nates se Bardhë në Tiranë, do te organizohen koncerte, muzikë, art, lojra, filma dhe shumë argëtim. Por do te kete dhe një suprizë për kryeqytetasit pasi, John Newman, artisti që kryeson top listat britanike do të performojë më 29 nëntor në Sheshin Skenderbej.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Veliaj në postimin e tij në rrjetin social Facebook shkruan, "Fto Miqtë: John Newman, artisti që kryeson top listat britanike do të performojë në Tiranë pas 13 ditësh".

"Mos humbisni ?#?NataBardhe 2015 me koncerte, muzikë, art, lojra, filma dhe shumë argëtim. 29 nëntor, Sheshi Skenderbej, ora 18:00. ?#?TiranaPaMakina", shkruan në faqen e tij ne Facebook, Veliaj.

/f.n/


Artikujt e fundit


Reklama

Reklama